V.O.S.A. - Vosí úl: Dobřichovické divadelní slavnosti 2013 - 5. ročník
Tak to jsme my, V.O.S.A. na podzim 2009 A tohle jsme my, V.O.S.A. na podzim 2012 VOSÍ ROJENÍ - Kopečkovic - Kopeček VOSÍ ROJENÍ - Mrazík - Baba Jaga VOSÍ ROJENÍ - Mrazík - Marfuša Dívčí válka - scéna s duchem V levé poledne - kankán V levé poledne - "Já ti dám stará!" V levé poledne - My jsme kluci od koltů... Červená Karkulka - toto je spíš vlk Jak to vidí ryby z vody - "... a pak s tím jede a jede ... " Pohádka v Dětském domově Nymburk - Lesní víla Pohádka v Dětském domově Nymburk - 2010 - bába Pohádka v Dětském domově Nymburk - 2010 - dědek Pohádka v Dětském domově Nymburk - 2010 - čertice Jak to vidí ryby z vody - "Nazdár kamarádi ..." A léta běží - Antónie a Berta Upečené štěstí - Čarobaba Gvendolína Upečené štěstí - Král Jonatán II. a vévodkyně Gvendolína

Navigace

Poslední články

Statistiky

žádnýNáhodník

Kalendář akcí

<< Červen 2019 >>
Po Út St Čt So Ne
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Dívčí válka
Radouň
22.06.2019 od  


Oslavy fotbalu - divadlo
Hrubý Jeseník - hřiště
23.06.2019 od 14:00 


Petanque 2019
Fotbalové hřiště ve Vestci
29.06.2019 od 09:00 

Login via Facebook

Login via Facebook

Počí­tadla

Počasí

Hiearchie článků

Dobřichovické divadelní slavnosti 2013 - 5. ročník

Dobřichovická divadelní společnost tentokrát připravila pro diváky pel-mel složený nejen ze dvou vlastních nově nastudovaných her, ale také přizvala několik dalších amatérských souborů se svými skvosty. Můžeme se tedy těšit na pestrobarevnou přehlídku mimořádných a pozoruhodných výkonů a zážitků.

Kromě toho vystoupí v průběhu festivalu ještě známá vokální skupina Dobrý večer Quintet, takže i hudbou bude potěšena divácká duše. (potud citace organizátora)

Všechna představení budou uvedena na nádvoří dobřichovického zámku (Rezidence Rytířského řádu Křižovníků s červenou hvězdou) od 20.30 hodin.

Mezi pozvanými je i naše divadlo. Velmi si vážíme, že jsme součástí tohoto projektu. Přijďte nás podpořit svým smíchem. Pro naše představení je rezervován večer 27. června

 

14. června    Klinika doktora Řezníčka Divadelní sdružení Tyl Bakov nad Jizerou
 Miloslav Masopust, herec a manažer Divadelního sdružení Tyl řekl o tomto představení: "Věřte mi, že takovou inscenaci jsme ještě nedělali. Nebojte se, zůstáváme u komedie, což je žánr, který se nám dobře studuje a divákům se na něj dobře kouká. Ale tohle je těžce současná komedie. Prostě jsme se vrhli do zpracování současného, trochu bulvárního, tématu. Musím tedy předem upozornit na některé věci, se kterými se u nás v divadle setkáte dnes poprvé - prsa, zadek (pořád se o nim mluví), erotika - jo, jo, je to tam, operace - ty nejsou vidět přímo, stačí jejich výsledky a ty prachy, co to stálo."
       
27. června   V levé poledne Divadlo V.O.S.A. - tedy my

Divoký západ je život drsný jako neohoblovaná skluzavka, plný změn a nečekaných zvratů. Není dne, kdy by hrdinové nenasazovali své životy všanc. Otěže všeho má v rukou Správní rada Divokého západu, jíž předsedá náčelník Apačů zvaný Leklý Petra. Jeho věrnými našeptávači jsou ti nejlepší z nejlepších - neúnavný vykradač bank Butch Cassidy, vždy neomylný pistolník Buffalo Bill, falešný hráč pokeru s kamennou tváří Maverick a zloděj koní Speedy Gonzáles, který je rychlý jako vítr. Do příběhu se také vloží obhajovatelky domácího štěstí Ribana, Winnifred, Felicita a Tornádo Lou.

       

5. a 6. července

25. - 28. srpna

  Bordel na ministerstvu Dobřichovická divadelní společnost

Nejedná se o titulek převzatý z bulvárního tisku, i když by se možná hodil na nejedno české ministerstvo, ale o název nové divadelní komedie. Režisér Petr Říha komedii připravil s pouze sedmi herci, přesněji pěti herečkami a dvěma herci, nepoliticky korektní komedii Bordel na ministerstvu od francouzských autorů Jeana Franca a Guillaume Melanie. Tato hra se hraje v Paříži s velkým úspěchem a dá se říci, že to není zcela neaktuální současná komedie, i když v ní o politiku příliš nejde. Jak to tak u těchto komedií bývá, v základě jde o to, kdo s kým. 

       
7. července   Zajíc v pytli Divadlo Boski
Veselá komedie ze začátku 20. století je plná změn, nevyřčených přání a tužeb, v níž zjistíte, že se za 100 let tak moc zase nezměnilo.  
       

13. července

 

 

Co věděla Klára Kovalová

(a musela zemřít)

Studio mladých

 

Strhující ultradetektivní fúrie, ve které si finálním rozzuzlením nemohou být jisti nejen diváci, ale ani herci. Jedná se o uskupení tří kamarádů, kteří se rozhodli dělat divadlo po svém bez ohledu na zažité konvence a postupy, a také ho tak dělají. Proč musela Klára Kovalová zemřít? Kdo jí zavraždil a kdo z toho bude mít prospěch? A bude z toho vůbec někdo smutný? Časopis Odraz k této hře uvedl: "Představení může při svém dopadu na diváka jak potěšit jeho srdce, tak vzbudit jeho úsměv, což v době, kdy korupce, jiných loupeží a jiných úkladných vražd jsou plné noviny, není právě málo. Možná právě proto je docela dobré zajít občas do divadla."  
       
14. července   Dobrý večer Kvintet POZOR - začátek již v 18 hodin
A'capellový, tedy ryze vokální soubor bez použití hudedních nástrojů. Nová show skupiny je inspirována písničkami z 60. let, ovšem v netradičním pojetí. Repertoár je složen ze spirituálů, jazzových, swingových a popových melodií, spirituálních variací na písničky z Osvobozeného divadla Voskovce a Wericha, variací na písně Beatles, J. Gerschwina, J.S. Bacha, L. Bernsteina a jiných. 
 
       
17. - 19. července   Sladké tajemství Dobřichovická divadelní společnost

Děj zavádí diváky do prostředí londýnské nemocnice mezi záletné doktory a půvabné sestřičky, kdy jedno malé "sladké tajemství" obrátí chod nemocnice vzhůru nohama. 

 

 

Vstupenky na všechna představení si můžete rezervovat na e-mailu rezervace@divadlodds.cz nebo koupit v předprodeji ve Vinárně U Karoliny, zámek Dobřichovice. Jejich cena je 150,- Kč.

 

Komentáře

Zatím nikdo nekomentoval. Buďte první kdo vloží svůj komentář.

Přidat komentář

Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.

Hodnocení

Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.

Prosím přihlaště senebo se registrujte pro možnost hodnocení.

Zatím nikdo nehodnotil.

Související články

Vygenerované za: 2.23 sekund
10,638,310 návštěv