V.O.S.A. - Vosí úl: Reportáže
Tak to jsme my, V.O.S.A. na podzim 2009 A tohle jsme my, V.O.S.A. na podzim 2012 VOSÍ ROJENÍ - Kopečkovic - Kopeček VOSÍ ROJENÍ - Mrazík - Baba Jaga VOSÍ ROJENÍ - Mrazík - Marfuša Dívčí válka - scéna s duchem V levé poledne - kankán V levé poledne - "Já ti dám stará!" V levé poledne - My jsme kluci od koltů... Červená Karkulka - toto je spíš vlk Jak to vidí ryby z vody - "... a pak s tím jede a jede ... " Pohádka v Dětském domově Nymburk - Lesní víla Pohádka v Dětském domově Nymburk - 2010 - bába Pohádka v Dětském domově Nymburk - 2010 - dědek Pohádka v Dětském domově Nymburk - 2010 - čertice Jak to vidí ryby z vody - "Nazdár kamarádi ..." A léta běží - Antónie a Berta Upečené štěstí - Čarobaba Gvendolína Upečené štěstí - Král Jonatán II. a vévodkyně Gvendolína

Navigace

Poslední články

Statistiky

žádnýNáhodník

Kalendář akcí

<< Květen 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Petanque
Vestec - fotbalové hřiště
02.06.2018 od 12:00 


Upečené štěstí
Kouty
10.06.2018 od 16:00 

Login via Facebook

Login via Facebook

Počí­tadla

Počasí

Hiearchie článků

Vosí úl: Reportáže

PF 2018

Přejeme všem krásné vánoční svátky a hodně štěstí a pohody v roce 2018.

 

PF 2018


Všechno létá, záchod nevyjímaje

Obrázky článků: dv_uvod.jpg

 

 

 

Všechno lítá, záchod nevyjímaje (zapsal Ivo)


Divadelní škola

V.O.S.A. ve škole

 

 

Hrajeme (si)...

(zapsala Veronika, doplnila Milada)

 


S Karkulkou až v Buši

Karkulka v Buši

  

"Víte, děti, na jakou pohádku jste dneska přišly?"

"Na Karkulku!!"

 

(zdroj všech foto v článku: www.obecbus.cz)

(zapsala: Veronika)


Expedice Berounka V. díl

Obrázky článků: berounka_scena.jpgDen čtvrtý aneb Kdo hraje, ten nezlobí!


Expedice Berounka IV. díl

Svítí slunce nad hlavouDen třetí aneb Svítí, svítí slunce nad hlavou


Expedice Berounka III. díl

Soulodíme  Den druhý aneb MY se vody nebojíme!


Expedice Berounka II. díl

Vítáme se po roce  Den první - V.O.S.A. u Berounky


Expedice Berounka I. díl

"Co udělat divadlo na vodě?" zeptala se jednoho dne z ničeho nic Marcelka Voňková. Několik párů očí se na ni podívalo, v hlavách nám to šrotovalo a... Jak to dopadlo? To se v dozvíte v našich článcích - dnes hlavně o přípravách.


Kudy za námi na Rojení ...

Vestců je mnoho, tak přinášíme uvnitř článku mapky, abyste trefili ten správný - tedy náš. Těšíme se naviděnou v sobotu 23. července 2016 na NÁMOŘNICKÉM VOÍM ROJENÍ.


Nebojte se smát

Patříte také k těm divákům, kteří si nejsou jisti tím, jaké "zvuky a projevy" jsou při představení žádoucí a nežádoucí? Podívejte se na tento článek, který Vám s tímto problémem jistě pomůže.


Co je to "hrát"

    

Hrajeme divadlo

Zajímalo Vás někdy, proč vlastně člověk hraje divadlo a jak vnímá zpětnou vazbu diváků? Jestli ano, otevřete si tento článek a zkuste se vcítit do pocitů amatérského  herce.

 

 


Z deníčku amatérského herce

V sobotu 20. února 2016 jsme hráli představení Dívčí válka od Fr. R. Čecha v Nučicích u Prahy. O jeho průběhu vám přinášíme reportáž, kterou si můžete přečíst po otevření tohoto článku. V.O.S.A. válčila v rodišti K.J.Erbena

Erbenův MiletínPrvní prosincový víkend zavál naší divadelní společnost do města Miletín, rodiště slavného Karla Jaromíra Erbena. Pokud dostanete nabídku hrát v rodném městě tak významné osobnosti české kultury, jednoduše jí nemůžete odmítnout. Na tento výjezd jsme se „srazili“ 6. prosince ve 14:00 hodin u naší zkušebny.  Tedy až na jednu výjimku, neboť Tomáš (samozřejmě majitel největšího zavazadlového prostoru) měl lehké zpoždění. Po jeho příjezdu jsme naložili „všechny“ věci (vysvětlení později) a s vědomím náskoku, neboť jsme začínali až v 19:30, jsme se vydali na cca 60 km dlouhou cestu.

Cesta proběhla v pořádku, nikdo se neztratil, a nikoho nepotkal žádný defekt. Všichni jsme si libovali, jak nám to pěkně začíná. Po příjezdu do Miletína 

Vygenerované za: 0.69 sekund
5,698,553 návštěv