V.O.S.A. - Novinky
Tak to jsme my, V.O.S.A. na podzim 2009 A tohle jsme my, V.O.S.A. na podzim 2012 VOSÍ ROJENÍ - Kopečkovic - Kopeček VOSÍ ROJENÍ - Mrazík - Baba Jaga VOSÍ ROJENÍ - Mrazík - Marfuša Dívčí válka - scéna s duchem V levé poledne - kankán V levé poledne - "Já ti dám stará!" V levé poledne - My jsme kluci od koltů... Červená Karkulka - toto je spíš vlk Jak to vidí ryby z vody - "... a pak s tím jede a jede ... " Pohádka v Dětském domově Nymburk - Lesní víla Pohádka v Dětském domově Nymburk - 2010 - bába Pohádka v Dětském domově Nymburk - 2010 - dědek Pohádka v Dětském domově Nymburk - 2010 - čertice Jak to vidí ryby z vody - "Nazdár kamarádi ..." A léta běží - Antónie a Berta Upečené štěstí - Čarobaba Gvendolína Upečené štěstí - Král Jonatán II. a vévodkyně Gvendolína

Navigace

Poslední články

Statistiky

žádnýNáhodník

Kalendář akcí

<< Květen 2020 >>
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Žádné události.

Login via Facebook

Login via Facebook

Počí­tadla

Počasí

Jak to vidí ryby z vody v Kostelní Lhotě

Jak to vidí ryby z vody v Kostelní Lhotě

Zveme Vás na komedii JAK TO VIDÍ RYBY Z VODY tentokrát na fotbalové hřiště v Kostelní Lhotě. Polechtat bránice se můžete u divadelní hry Jaroslava Koloděje v sobotu 30. června od 15 hodin.

A co Vás čeká? No přece komedie o třech rybářích a jedné obětavé manželce. Dozvíte se v ní něco málo z rybářského žargonu, např. že polda = splávek. A také, že je neradno chodit na pivo - byť lahvové - jenom tak v pantoflích a že na nádraží jsou zajímavé automaty.

Komunální odpad - zábava

Komunální odpad - zábava

Zveme Vás na rockovou zábavu se skupinou KOMUNÁLNÍ ODPAD. Začátek je v pátek 13. července od 20 hodin na letním parketu ve Vestci (Na Obecnici). Jako předkapela vystoupí skupina Na3je. Vstupné je ve výši 150 Kč.

VOSÍ ROJENÍ 2012

VOSÍ ROJENÍ 2012

Přinášíme sled našeho letošního MAGICKÉHO VOSÍHO ROJENÍ. Celý program má ucelenou koncepci, a tak doporučuji především rodinám s dětmi přijít již od začátku. Upozorňuji, že uvedené časy jsou pouze orientační a program může být posunut. Spolehnout se ovšem můžete na časy ohledně Vosí bašty.

Program:

13:00 dětské soutěže

13.30 divadlo - Červená karkulka

A léta běží

A léta běží

Zveme na divadlení hru A LÉTA BĚŽÍ. Komedie Vám přiblíží peripetie přátelství dvou dávných a především povahově velmi odlišných kamarádek, které nerozdělí ani proradný milenec. Ani tzv. podzim života totiž nemusí být vůbec nudný. Na rozverné dílko se přijďte podívat na multifunkční hřiště v Horním Cetně v sobotu 30.6.2012 v 19 hodin. Autorkami jsou členky divadla V.O.S.A. Marcela Voňková a Petra Líbalová, hudbu na jejich texty složil Petr Wagenknecht. 

Pohádky pro dospělé

Pohádky pro dospělé

Milovníci pohádek, zveme vás v sobotu 23. května do 20:30 hodin do kotle u nádraží ve Křinci na naše dvě představení z cyklu "Pohádky pro dospělé". Nejprve se budete moci zasmát u klasiky všech vánoc a Silvestrů - MRAZÍKA. Jako druhá přijde na řadu KARKULKA. Jistě tušíte, že ani s touto pohádkou to nebude tak, jak byste očekávali od bratří Grimmů.
Ještě jednou upozorňuji, že se skutečně jedná o představení pro dospělé. O pohádkách si přečtěte více po rozbalení celéh článku.

Vygenerované za: 2.79 sekund
16,143,396 návštěv