V.O.S.A. - Vosí úl: Vosy v zimě
Tak to jsme my, V.O.S.A. na podzim 2009 A tohle jsme my, V.O.S.A. na podzim 2012 VOSÍ ROJENÍ - Kopečkovic - Kopeček VOSÍ ROJENÍ - Mrazík - Baba Jaga VOSÍ ROJENÍ - Mrazík - Marfuša Dívčí válka - scéna s duchem V levé poledne - kankán V levé poledne - "Já ti dám stará!" V levé poledne - My jsme kluci od koltů... Červená Karkulka - toto je spíš vlk Jak to vidí ryby z vody - "... a pak s tím jede a jede ... " Pohádka v Dětském domově Nymburk - Lesní víla Pohádka v Dětském domově Nymburk - 2010 - bába Pohádka v Dětském domově Nymburk - 2010 - dědek Pohádka v Dětském domově Nymburk - 2010 - čertice Jak to vidí ryby z vody - "Nazdár kamarádi ..." A léta běží - Antónie a Berta Upečené štěstí - Čarobaba Gvendolína Upečené štěstí - Král Jonatán II. a vévodkyně Gvendolína

Navigace

Poslední články

Statistiky

žádnýNáhodník

Kalendář akcí

<< Srpen 2022 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Žádné události.

Login via Facebook

Login via Facebook

Počí­tadla

Počasí

Hiearchie článků

Vosy v zimě

Možná se Vám zdá, že jsme se ponořili do hlubokého zimního spánku a probereme se až s první sněženkou. Nemějte strach. Neusnuli jsme. Jen nejsme v zimním období vidět tam, kde je naše místo - na prknech, co znamenají svět. A Vy máte díky tomuto článku jedinečnou příležitost dozvědět se, co si na vás diváky chystáme. A jelikož "Stará láska nerezaví" - nebude to tak úplně novinka.

 

Určitě víte, že v našem repertoáru máme autorskou hru V levé poledne, která ovšem několik měsíců (až let) dřímala v našem vosím úlu. Už loni ji ovšem nebavilo jen spát a čekat, a tak si o pozornost řekla vlastně sama - to když se členové souboru, kteří už hru hráli, jednou zadívali na rekvizity této hry déle, než bylo zdrávo a najednou jim bylo líto, že už dlouho (ženy) neposkakovaly v rytmu kankánu nebo (muži) nenosili kordy proklatě nízko. A stačilo jedno slovo a shodli jsme se, že se do naší "levé westernovky" znovu pustíme i s napůl novým obsazením. A jak jsem se rozhodli, tak jsme se hned činili. A činíme se stále (ale o tom až jindy). Hru máme moc rádi, a tak doufáme, že Vám budeme moci nabídnout obnovenou premiéru už letos. Držte nám palce!

Komentáře

Zatím nikdo nekomentoval. Buďte první kdo vloží svůj komentář.

Přidat komentář

Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.

Hodnocení

Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.

Prosím přihlaště senebo se registrujte pro možnost hodnocení.

Zatím nikdo nehodnotil.
Vygenerované za: 2.01 sekund
34,904,293 návštěv