V.O.S.A. - Vosí úl: Přípravujeme Vosí rojení 2013
Tak to jsme my, V.O.S.A. na podzim 2009 A tohle jsme my, V.O.S.A. na podzim 2012 VOSÍ ROJENÍ - Kopečkovic - Kopeček VOSÍ ROJENÍ - Mrazík - Baba Jaga VOSÍ ROJENÍ - Mrazík - Marfuša Dívčí válka - scéna s duchem V levé poledne - kankán V levé poledne - "Já ti dám stará!" V levé poledne - My jsme kluci od koltů... Červená Karkulka - toto je spíš vlk Jak to vidí ryby z vody - "... a pak s tím jede a jede ... " Pohádka v Dětském domově Nymburk - Lesní víla Pohádka v Dětském domově Nymburk - 2010 - bába Pohádka v Dětském domově Nymburk - 2010 - dědek Pohádka v Dětském domově Nymburk - 2010 - čertice Jak to vidí ryby z vody - "Nazdár kamarádi ..." A léta běží - Antónie a Berta Upečené štěstí - Čarobaba Gvendolína Upečené štěstí - Král Jonatán II. a vévodkyně Gvendolína

Navigace

Poslední články

Statistiky

žádnýNáhodník

Kalendář akcí

<< Červenec 2022 >>
Po Út St Čt So Ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Žádné události.

Login via Facebook

Login via Facebook

Počí­tadla

Počasí

Hiearchie článků

Přípravujeme Vosí rojení 2013

Vosí rojení připravujeme každoročně už od podzimu předchozího roku, Téma jsme si určili v srpnu a od října se věnujeme jeho náplni. Zasvěcení již dávno vědí, že letos to bude NAROZENINOVÉ VOSÍ ROJENÍ. S oslavami jsme započali již v únoru (reportáž z oslavy jsme přinesli v článku "První oslava se vydařila" a v létě budeme pokračovat právě "Vosím rojením". 

 

Období hledání

Vzhledem k tomu, že náš divadelní spolek vznikl v roce 2003 (o vzniku se dočtete zde) a jeho činnost je bohatá po celé desetiletí, nelze toto výročí přejít jenom tak bez povšimnutí. Po nesmělých podzimních hledáních, co všechno bychom si na narozeninách přáli mít, jsme vyrazili na soustředění. Tam jsme všechny návrhy a přání dali dohromady a zjistili jsme, že pro narozeninové Vosí rojení bychom potřebovali, aby se konalo dva týdny bez přerušení. Nápadů a přání bylo moc a moc. Museli jsme se rozhodnout, čemu dáme přednost. Bylo to nelehké rozhodování, protože jeden nápad byl lepší než druhý. Nakonec musela vypadnout z programu i taková perla, jako je bubenická show. Na druhou stranu si můžete zatipovat, na kterém Rojení bubenickou show uvidíte. My sami to také ještě nevíme,

 

Jaro - a máme program kompletní - nebo je to jenom iluze?!?!?!

Během jarních měsíců března a dubna jsme dali program dohromady se všemi detaily. Návštěvníkům můžeme slíbit, že se mohou zúčastnit tradiční Vosí bašty. Letos od soutěžících očekáváme drobné dobroty, které jsou vhodné na jakoukoliv oslavu nebo zahradní slavnost. Kromě dalších soutěží pro děti a dospělé bude na Obecnici po celé odpoledne malovat obrázky na obličej kreslíř Míra Štícha. S jeho tvorbou se můžete již nyní seznámit na jeho webových stránkách. Není to žádné "ořezávátko" - své kreslené fórky dodává do časopisů jako je např. Nedělní AHA, Trnky-Brnky, Sportovní rybolov a do mnoha dalších. Také bychom pro vás chtěli přichystat narozeninový dort. Samozřejmě nebude chybět ani divadlo. Již v pátek uvedeme obnvoenou premiéru hry Dívčí válka - tentokrát v naprosto novém obsazení a v sobotu se můžete těšit na premiéru pohádky Upečené štěstí. Celá pohádka od příběhu až po jeho zpracovnání je výhradně naším autorským dílem. Sobotní večer chceme věnovat bujarým oslavám. A protože člověk je tvor ješitný, tak také my máme rádi, když někdo ocení naše snažení, rozhodli jsme se, že nebudeme čekat na ocenění od jiných a ocěníme se sami. Pro americký kontinent josu synonymem hereckého umění ceny OSKAR, tak evsorpské obyvatelstvo bude mít od letoška KLÁSEK Proč zrovna KLÁSEK vám vysvětlím v některé z následujích reportážích. Součástí celého ceremoniálu budou i krátká divadelní vystoupení. Vybrali jsme z naší desetileté činnosti to nejzajímavější. Samozřejmě nesmí chybět na takové oslavě ohňostroj a pořádná taneční zábava na závěr. 

 

Květnové setkání v Praze

Včera (v úterý 7/5) jsme se sešli v Praze s Martinem Krohem. Je to studnice nápadů a člověk neomezených možností - alespoň tak to vypadá, když začne rozvíjet svoje fantazijní (nebo fantastické - čert aby se v tom vyznal) plány. A právě jeho bujná fantazie včera večer naprostoo rozmetala náš pečlivě sestavený večerní program. Takže v této chvíli je večerní program a jeho provedení velkou neznámou i pro nás zasvěcené. Nezoufejte! Včas vám dáme vědět, co vás čeká. A pokud vám to vědět nedáme včas, tak se můžete přesvědčit sami, když přijdete. Rozhodně se nebudete nudit. Hlavně nezapomeňte, že letos je VOSÍ ROJENÍ dvoudenní. Začínáme v pátek 19. července večer divadelní hrou Dívčí válka a pokračujeme v sobotu 20. července hlavním programem. A pro vytrvalce budeme na Obecnici pravděpodobně i v neděli. 

 

A kdybyste přece jenom měli krátkou paměť, tak jsme umístili pozvánky na VOSÍ ROJENÍ například na tyto servery:

 

Atlas Česka

Kudy z nudy - budeme rádi, když nám dáte hodnocení 5 hvězdiček, přispějete k tomu, že se o nás dozví co nejvíce lidí

 

Také si můžete porhlédnout náš plakát.

Komentáře

Zatím nikdo nekomentoval. Buďte první kdo vloží svůj komentář.

Přidat komentář

Pro přidání komentáře musíte být přihlášený.

Hodnocení

Hodnotit mohou pouze přihlášení uživatelé.

Prosím přihlaště senebo se registrujte pro možnost hodnocení.

Zatím nikdo nehodnotil.

Související články

Vygenerované za: 3.58 sekund
34,176,105 návštěv